خانم آترين آذرهوشنگ – کارشناس وقت نظارت بر پروژه‌ها

سيستم داشبورد مديران بانك اقتصاد نوين

بانك اقتصاد نوين در راستاي رسيدن به اهداف كنترلي مديريتي و با توجه به ضرورت استفاده از برنامه داشبورد مديران، از مدتي پيش اقدام به تهيه سيستم داشبورد مديريتي نموده و در حال توسعه و تكميل آن مي‌باشد. در سيستم داشبورد بانك اقتصاد نوين، يك مدير قادر است در كوتاه‌ترين زمان، اطلاعات تحليلي مورد نياز خود را جهت تصميم گيري و آگاهي از هر نوع تغيير بطور متمركز در اختيار داشته باشد. داشبورد مديران بانك اقتصاد نوين در مدت زمان كوتاهي طراحي و فاز يك آن آماده بهره‌برداري شد. اين پروژه در اواخر مهرماه امسال شروع و مراحل كاري خود را با توجه به محدوديت زماني كه وجود داشت در 2 فاز اجرايي آغاز كرد

بانک اقتصاد نوین - نظارت پروژه ها

آقاي مهندس جهانبخش – مديريت وقت گروه آمار بانكي و اطلاعات مشتريان بانك اقتصاد نوين

سامانه آمار و اطلاعات بانكي

در شروع اين پروژه مشكلي كه با آن مواجه شديم، تجميع و جمع‌‌ آوري داده‌ها به عنوان ورودي اين سيستم بود. به جرات مي‌توان گفت كه سخت‌ترين و در عين حال مهم‌ترين بخش راه‌اندازي هر سيستم اطلاعاتي، بخش تامين داده‌هاي آن سيستم مي‌باشد. خوشبختانه با توجه به تخصصي كه شركت پيمان كار [ مشاورین مبنا ] در اين زمينه داشت و همكاري با ساير واحدها به لحاظ شناخت نوع گزارشات و فرآيند تهيه و توليد آن، موجب شد تا راه كارهاي تامين داده را به خوبي و سرعت بيابيم و لذا فاز ابتدايي اين پروژه كه تأمين داده بود، در ارديبهشت ماه 87 به پايان رسيد.


بانک اقتصاد نوین - گروه آمار

آقای مهندس بیات – مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی

سامانه هوشمندی کسب و کار

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در مراسم رونمایی از سامانه هوشمندی کسب و کار گفت: اطلاعات پراکنده و ساماندهی نشده، امکان تصمیم گیری و هدایت مطلوب یک مجموعه را از بین می برد. به گزارش نیپنا، مهندس بیات با بیان اینکه امروز مجموعه ای از اطلاعات در دسترس بخش های مختلف است افزود: حتی کوچکترین بنگاه های اقتصادی هم متناسب با تحولات امروز اطلاعات متنوع و جدیدی دارند که باید ساماندهی شوند تا بتوانند تصمیم گیری صحیح انجام دهند. وی با ابراز خوشحالی از فعالیت برای راه اندازی این سامانه در وزارت نفت افزود: به این ترتیب خرید خدمات و تجهیزات خارجی به آخرین گزینه مدیران صنعت نفت تبدیل خواهد شد.

شرکت ملی صنایع پتروشیمی

آقای علی محمد شهرباف – معاون فنی و بهره برداری وقت گروه ملی صنعتی فولاد ایران

پروژه سیستم های برنامه ریزی منابع انسانی ERP

اكنون كه مرحله اول مناقصه‌هاي نظارت، خريد، بازبيني، طراحي و پياده‌ سازي مجموعه سيستم‌هاي يكپارچه برنامه ريزي منابع سازمان (ERP) به پايان رسيده است، وظيفه خود ميدانيم كه از همكاري آن شركت محترم در پاسخگويي به سؤالات و تحليل و ارائه راهكار صميمانه تشكر و قدرداني نمائيم. سعادت و توفيق روزافزون جنابعالي و ديگر همكاران محترمتان را از درگاه خداوند بزرگ آرزومنديم.


گروه ملی صنعتی فولاد ایران